Anasayfa | Yaşam | Beklenen Eşcinsel Evlilik,Ricky Martin Erkek Sevgilisi Carlos Gonzales ile 28 Ocak'ta New York'ta Evleniyor!

Beklenen Eşcinsel Evlilik,Ricky Martin Erkek Sevgilisi Carlos Gonzales ile 28 Ocak'ta New York'ta Evleniyor!

tarafından
Yazı ebatı: Decrease font Enlarge font
ricky martin ve erkek sevgilisi carlos gonzales ricky martin ve erkek sevgilisi carlos gonzales

28 Ocak'ta evleniyorlar Porto Riko asıllı şarkıcı Ricky Martin bir süredir birlikte olduğu sevgilisi Carlos Gonzales ile 28 Ocak'ta New York'ta Dünya Evine Giriyor.

Kendi ülkesinde eşcinsel evlilik yasak olduğu için İspanyol vatandaşı olan Martin düğün tarihi, İspanyol El Nuevo Dia gazetesinde yayınlanan haberde yer aldı.

Taşıyıcı anneden ikiz çocuk sahibi olan Ricky Martin, finans sektöründe çalışan sevgilisi için  "Carlos ile birbirimizi seviyoruz. Carlos benim çocukarımla da çok iyi geçiniyor" dedi.

Ricky Martin cinsel yönelimini 2010 yılının Mart ayında açıklamış ve "Bunun bana bir armağan olduğunu düşünüyorum" demişti.

 

Hürriyet

28 Ocak'ta evleniyorlar

hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/19590869.asp

 

TurkGayClub : Türk Lezbiyen Gey Biseksüel Travesti,Transeksüel ve İnterSex Eşcinsel "LGBT & LGBTT & LGBTI" Kulübü & Topluluğu & Birliği Haber Sitesi  http://news.turkgayclub.com'da Yayınlanmasını İstediğiniz Eşcinsellik ve Eşcinseller'le ilgili Dünyadan ve Türkiyeden  En Son ve Güncel Haberleri Üye Olup  Kendiniz Ekleyebilir veya Yayınlanması için info@turkgayclub.com Mail Adresine Yollayabilirsiniz.

Yorum beslemesine abone olun Yorumlar (0 gönderilen)

toplam: | gösteriliyor:

Yorum gönder

  • Kalın
  • Italik
  • Altı çizili
  • Alıntı

Lütfen resimde gördüğünüz kodu girin:

Captcha
  • Arkadaşına gönder Arkadaşına gönder
  • Sayfayı yazdır Sayfayı yazdır
  • Düz metin Düz metin

Bu yazıyı oyla

1.00

Etiket:

ünlü eşcinseller, ricky martin eşcinsel mi ?, ricky martin gay mı ?, yabancı eşcinsel ünlüler, eşcinsel yabancı ünlüler, ricky martin evlendi, ricky martin sevgilisi kim?, ricky martin kocası, ricky martin ve biricik aşkı carlos gonzales, ricky martin haberleri, ricky martin married, evlenen ünlü eşcinseller, carlos gonzales kimdir?, ricky martin kimdir?, ricky martin carlos gonzales balayını nerde geçire, ricky martin carlos gonzales balaylarını nerde geç, bana eşcinselliğin bir aramağan olduğunu düşünüyor, gay sosyete, eşcinsel sosyete, lgbt sosyete, gay sosyetesi, eşcinsel sosyetesi, lgbt sosyetesi, lgbtt sosyetesi, eşcinsel sosyete düğünleri, gay sosyete düğünleri, lgbt sosyete düğünleri, ricky martin new york ta evlendi
Powered by Vivvo CMS v4.6